Kupon na slevu - špičkové multifokální brýle se slevou 5000 Kč!

Tit
49
Sleva:
39 %
Ušetříš:
5 000
Vyprší za:
Koupilo:
98 lidí

Zkrátka a dobře

  • kupon na slevu
  • špičkové moderní multifokální brýle
  • poslední generace multifokálních brýlových čoček
  • včetně všech úprav, odlehčená, trvzená s antireflexem
  • ostrý nerušený pohled do všech vzdáleností i po 40tém roce
  • v ceně nové módní obroučky za 3000 Kč
  • 1 kupon = sleva na jedny brýle

Jak uplatnit slevu

 • platnost voucheru od zakoupení do 15.11.2012
 • na Slevomoru si kup kupon na slevu
 • po předložení tohoto kuponu na prodejně získáš tyto brýle jen za 7975 Kč (platba v prodejně)

 

 

SEZNAM očních optik:

 

Maja oční optika Praha 7

Optika Holešovice

Komunardů 27, 170 00 Praha 7

tel.: +420 220 878 217

mobil: +420 602 176 630

info@optikamaja.cz,

optikamaja.komunardu@centrum.cz

Skype: optikamaja.komunardu

 

Otevírací doba

Po, St, Pá: 11:00-13:00 | 14:00-17:00

Út, Čt: 9:00-13:00 | 15:00-19:00

 

Nejbližší MHD: Stanice metra „C“ Vltavská a Nádraží Holešovice Stanice metra „B“ Palmovka tramvajová zastávka Dělnická (tramvaj 5, 12, 15) tramvajová zastávka Maniny (tramvaj 1, 3, 12, 15, 25)

 

Maja oční optika Praha 10

Optika Vršovice

Vršovická 99, 100 00 Praha 10

tel.: +420 271 735 896

mobil: +420 602 176 630

 

info@optikamaja.cz,

optikamaja.vrsovicka@centrum.cz

Skype: optikamaja.vrsovicka

 

Otevírací doba

Po, St, Pá: 11:00-13:00 | 14:00-17:00

Út, Čt: 9:00-13:00 | 15:00-19:00

 

Nejbližší MHD: Stanice metra „A“ Strašnická Tramvajová zastávka Kubánské náměstí tramvaj 6, 7, 19, 22, 23, 24, 55, 57, 59

 

Maja oční optika Praha 9

Optika Černý Most

Nám. Plk. Vlčka 692/5, 198 00 Praha 9

(u obch. Hasso/Albert, Černý Most II.)

tel.: +420 281 869 110

info@optikamaja.cz

Skype: optikamaja.cernymost

 

Otevírací doba

Út, Čt, Pá: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 17:00

Po, St: 09:00 – 13:00 | 15:00 – 19:00

 

Nejbližší MHD: Ze stanice metra „C“ Rajská zahrada autobus č. 186 Ze stanice metra „C“ Černý Most autobus č. 190, 273, 512

 


Kde uplatnit slevu

Optika Maja

Staticmap?zoom=14&size=305x305&maptype=roadmap&markers=color:yellow%7clabel:sleva%7ckomunardů 27, praha&sensor=false

Podrobnosti slevy

 

Špičkové multifokální brýle poslední generace v původní ceně 12975 Kč se slevou 5000 Kč pouze za 7975 Kč včetně módních brýlových obrub nabízí Optika Maja Praha.

 

Zaměř se na kvalitu! Nabízíme špičkové multifokální brýlové čočky poslední generace se širokým zorným polem a vysokým komfortem nošení. Zapomeň na fámy, co jsi o multifokálních brýlích slyšel/a konečně je tu špičkový výrobek a profesionální servis.

 

Ostrý pohled do všech vzdáleností, už žádné hledání brýlí na čtení, žádné zbytečné přendávání brýlí, prostě ráno nasadíš, večer sundáš. Možné je i samozabarvující se nebo sluneční provedení.

 

 • za příplatek 2000 Kč provedení Forte - extra trvanlivé a extra odolné proti poškrábání

 

Kombinace špičkových úprav a Hi-tech povrchů nejvyšší kvality, které jim dává téměř nulové zrcadlení, tvrdost tedy odolnost proti poškrábání blízkou minerálu ( sklu), super hydrofóbní a antistatické vlastnosti snižující možnost zašpinění a usnadňující jejich čištění. Provedení pro ty, co dají brýlím zabrat nebo je plánují užívat mnoho let.

 

 

 •  za příplatek 3500 Kč provedení AirStrike

 

 

Brýlové čočky Air Strike Forte jsou odolné a bezpečné, tenké, lehké, estetické, funkční  a trvanlivé.Jejich základní materiál je na bázi polykarbonátu využívaného pro svoje výjimečné vlastnosti také v leteckém a vojenském průmyslu.  Mají vyšší index lomu světla jejich materiálu , který umožňuje vyrobit brýlové čočky až o 30% tenčí oproti běžným.  Oproti běžným silikátovým (minerálním) sklům mohou být až o 50 lehčí. Kombinace špičkových úprav a Hi-tech povrchů nejvyšší kvality, které jim dává téměř nulové zrcadlení, tvrdost tedy odolnost proti poškrábání blízkou minerálu ( sklu), super hydrofóbní a antistatické vlastnosti snižující možnost zašpinění a usnadňující jejich čištění.

 

 

 • za příplatek 2000 Kč sluneční provedení včetně polarizace Xperio

 

 

Sluneční polarizační brýlová skla Xperio mají všechny vlastnosti klasických brýlových čoček,  jsou  příjemně zabarvené dokonce včetně polarizace (polarizačního filtru a UV filtru), vhodné pro pobyt v přírodě a do auta.  Nejsou vhodné pro pobyt v interiéru.

 

 

 • za příplatek 3000 Kč samozabarvující se provedení Transitions VI.

 

 

 Brýlová skla Transitions VI. jsou poslední generací samozabarvujících se brýlových čoček s vynikajícími vlastnostmi. Jsou zcela čiré v interiéru tak, že nikdo nepozná, že venku vám poskytnou úplnou ochranu před slunečním zářením oproti  minulým generacím i zkrátit čas potřebný k zabarvení respektive odbarvení čoček.

 

 

 • za příplatek 4500 Kč samozabarvující se provedení Transitions XTRActive

 

 

Brýlová skla Transitions ® XTRActive tyto samozabarvující se brýlové čočky přinášejí oproti originální čočkám Transitions uživateli  vyšší mezní sytost zabarvení, jsou tedy vhodné jako skutečná náhrada slunečních čoček i v podmínkách intenzivního slunečního svitu. Brýlová skla Transitions XTRActive mají navíc i příjemné nižší zabarvení v automobilu, díky faktu že nově reagují i na viditelné světlo, většina samozabarvujících se brýlových čoček v automobilu nereaguje.

 

 

 • za příplatek provedení 5000 Kč Transitions SOLFX Xperio

 

 

Brýlové čočky Transitions SOLFX Xperio v tomto případě se již jedná o typické dobarvující se sluneční brýlové čočky navíc s polarizačním filtrem pro použití venku, jsou stálobarevné a jsou schopny měnit intenzitu svého zabarvení dle světelných podmínek od tmavých na ještě tmavší.

 

 

 • za příplatek 6000 Kč provedení DriveWear

 

 

brýlová skla Drivewear brýlové čočky spojují dvě vyspělé technologie -polarizační filtr a samozabarvující se efekt, bez nadsázky je lze považovat v mnoha směrech za revoluční.  Jsou stálobarevné v základním zabarvení mají pouze zelenožlutý kontrastní filtr, za čelním sklem automobilu měděno-hnědou barvu a venku za slunečního svitu pak sytě hnědou.

 

Pro jejich stálé zabarvení je  nedoporučujeme do interiérů.
Jsou mimořádně vhodné pro řidiče a všechny lidi trávící většinu svého času pod širým nebem za každého počasí . 

 

 

Multifokální brýle chceš o nich vědět více?

Když nová multifokální skla, samozřejmě i nové obroučky. U nás v ceně bez doplatku do 3000 Kč si vybereš ze široké nabídky moderních brýlových obrub.

 

 Měření zraku + poradna v ceně 500 Kč ZDARMA!

 

 

Brýle jsou první, co na Tobě ostatní vidí, dokáží podstatně změnit výraz obličeje. Dej si na jejich výběru záležet! Anebo daruj nové brýle dle poslední módy svým blízkým. V optikách Maja Ti navíc zdarma oči přeměří a poradí, jaký typ brýlí zrovna Ti bude nejlépe slušet.

 

 • Nabídka platí pro multifokální brýle všech typů.
 • Možnost zhotovení brýlí ve slunečním a sportovním provedení.
 • Na dražší typy brýlových obrouček a brýlových čoček je možné si doplatit, nabídka je bez omezení, vztahuje na celý nabízený sortiment. Na doplatek možno uplatnit i recept/poukaz ZP.
 • Možnost využití ve všech pražských prodejnách optika MAJA (seznam provozoven níže).
 • Kvalitní značkové brýlové obruby GANT, GUESS, KENZO, JOOP, LEVIS, UVEX, LACOSTE, MEXX, ESPRIT atd.
 • TIP: Skvělý dárek pro tvoje blízké!

 

Oddalují tvoji blízcí již několik měsíců koupi nových brýlí? Chtěli by změnit styl nebo jim jejich staré nevyhovují? Zhoršil se Ti zrak a potřebuješ silnější dioptrie? Neváhej a využij náš voucher pro sebe, nebo jako skvělý dárek.

 

Každý si vybere obroučky podle svého gusta a požadavků. Pokud si nebudeš jist, jaký typ obrouček zvolit, v optice Ti samozřejmě rádi poradí. Zaměří se na typ obličeje a doporučí buďto klasický nebo výstřednější model. Dle potřeby Ti změří zrak (na astigmatismus, dalekozrakost, krátkozrakost, presbyopie), abys věděl/a, zda nepotřebuješ jiná dioptrická skla než doposud.

 

Optika Maja Praha – správná chvíle pro nové brýle!

 

Oční optika Maja Praha má více než 15-ti letou tradici, funguje ve třech pražských provozovnách, a to v Praze 7, Praze 9 a Praze 10. Firma si klade za cíl poskytovat zákazníkům co nejlepší služby. Ať už se jedná o jakékoliv dioptrické brýle včetně slunečních či sportovních, zaměstnanci všech provozoven jsou připraveni vám pomoci. Na všechny služby a výrobky (dioptrické brýle, sluneční brýle, brýlové čočky) poskytuje optika 100% garanci nejnižší ceny mezi optikami v Praze.

 

 


Komentáře

Navigace Dnešní slevy